Sesja Angeliki i Mateusza

Rozważna i romantyczna? Może jednak bardziej „Cicha woda brzegi rwie”. Patrząc na efekty sesji zdjęciowej Angeliki i Mateusza zetkniemy się z prawdziwą mieszanką emocji i pomysłów. Rzeczywiście na nudę nie mogliśmy narzekać. Młoda Para okazała się nie tylko bardzo sympatyczna, ale również chętnie pozowała do zdjęć. Wiedzieli czego chcą, dzięki czemu zdjęcia bardzo szybko zaczęły nabierać pozytywnej energii. Szerokie uśmiechy, pełne zadowolenia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Miłość uskrzydla. My sami, mieliśmy okazję przekonać się, że we dwoje idzie się przez życie zdecydowanie raźniej.

Sesja Donaty i Łukasza

Donata i Łukasz, to Młoda Para, która przywędrowała do nas z zupełnie innej epoki. Bo, czy można jeszcze spotkać w XXI wieku pełnię romantyzmu, patetyczności i tak dużej dawki okazywania sobie czułości? Okazuje się, że można, a udowodnili to oczywiście nasi świeżo upieczeni Małżonkowie. Dziękujemy Wam, że mogliśmy Wam towarzyszyć podczas tego wyjątkowego dnia, a także wcielić w życie pomysły na niebanalną sesję plenerową. Majestatyczne zakątki, przepełnione naturą, pluskającą wodą, to prawdziwa idylla. Zapraszamy do wejścia w baśniowy świat, w którym Piękna Księżniczka i Przystojny Rycerz przechadzają się po romantycznych ścieżkach.

Sesja Sandry i Jacka

Takie sceny, mogą być tylko w dobrym filmie? My udowadniamy, że najpiękniejsze scenariusze pisze samo życie. Możecie się o tym przekonać, oglądając nasze rezultaty z niezwykle owocnej sesji Sandry i Jacka. Pałacowe wnętrza, lekka nostalgia, a co najważniejsze – niewyobrażalny kunszt pozowania. Młoda Para doskonale wczuła się w swoje role przed obiektywem. Zaraz, zaraz, wcale się nie wczuła! Oni naprawdę się kochają! Zachęcamy do zobaczenia całej galerii, w której pierwszoplanowymi bohaterami są Sandra i Jacek. Ta ślubna sesja, jest tylko kolejnym utwierdzeniem w przekonaniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, te najbardziej romantyczne, jak i również zupełnie szalone.

Sesja Ewy i Marcina

Las, łono natury i oni. Sesja Ewy i Marcina jest jedną z tych, które zapadają człowiekowi w pamięci na długo. Piękna para w rękach matki natury to coś, na co możemy spoglądać godzinami. Całej sesji fotograficznej młodej pary towarzyszą ich piękne uśmiechy, które świetnie wpisują się w leśny pejzaż, który jest dopełnieniem tej sesji fotograficznej.

Sesja Moniki i Marcina

Jedna z tych par, która najmocniej inspiruje fotografa swoim szczęściem, oddaniem i pewnym siebie spojrzeniem. Sesja Moniki i Marcina została wykonana w bardzo malowniczym miejscu, które ukazuje piękno natury połączone z młodymi ludźmi, których połączyła pasja do siebie nawzajem. Zresztą nie trzeba o tym mówić, to po prostu widać na fotografiach.

Sesja Kingi i Adama

….

Sesja Renaty i Kamila

….